• Regulamin korzystania z obiektów sportowych wokół szkoły

• Szanowni Rodzice i Uczniowie

Dzięki staraniom władz gminy Miedźna nasza szkoła wzbogaciła się o nowoczesne boisko wielofunkcyjne oraz bieżnię lekkoatletyczną. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby ta baza posłużyła uczniom i społeczności lokalnej przez wiele lat. W związku z tym prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, aby obiekty były użytkowane zgodnie z przeznaczeniem oraz z obowiązującym regulaminem. Szczególnie ważne jest używanie odpowiedniego obuwia oraz nieporuszanie się po bieżni na wrotkach, deskorolkach, rowerach czy hulajnogach. Baza będzie udostępniona w pełni po uroczystym otwarciu, które odbędzie się już w niedługim czasie. Informujemy, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i mienie, obiekt jest całodobowo monitorowany.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zamieszczonym poniżej.

REGULAMIN_KORZYSTANIA_BOISKO.docx